مدیر تعاون روستایی استان همدان گفت: با ۴ سردخانه در همدان برای ذخیره‌سازی میوه‌های شب عید، اخذ قرارداد شده است‌.

مجید مسلمی راد اظهار داشت: ۱۲۰۰ تن پرتقال شمال و ۸۰۰ تن سیب از ارومیه برای ذخیره‌سازی شب عید خریداری شده است‌.

وی با اشاره به اینکه بارهای خریداری شده به تدریج وارد استان می‌شود، تصریح کرد: ۴ سردخانه برای ذخیره این محصولات آماده‌سازی شده است.

مدیر تعاون روستایی استان همدان با تاکید بر اینکه عرضه این میوه‌ها از نیمه دوم اسفند ماه آغاز می‌شود، گفت: غرفه هایی به این منظور در نقاط مختلف شهر راه‌اندازی می‌شود. 

مسلمی‌راد با بیان اینکه هدف از خرید و ذخیره سازی این محصولات تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها در روزهای پایانی است، اظهار داشت: قیمت میوه‌ها در ستاد تنظیم بازار تعیین و اعلام می‌شود‌.

وی با اشاره به اینکه قیمت میوه‌های دولتی از سطح بازار ارزانتر خواهد بود، افزود: این طرح برای جلوگیری از تخلف و گرانفروشی است.

مدیر تعاون روستایی استان همدان با تاکید بر اینکه امسال بخشی از میوه‌های دولتی از طریق سایت 《کالا رسان من》به مردم عرضه می‌شود، تصریح کرد: شهروندان با ثبت سفارش در این سایت می‌توانند اقلام اساسی مانند میوه دولتی، سیب‌زمینی، برنج و روغن مورد نیاز خود را سفارش دهند و در درب منزل تحویل بگیرند.

مسلمی‌راد گفت: کیفیت میوه‌های خریداری شده مطلوب است و نرخ گذاری آن با توجه به شرایط بازار در روزهای پایانی سال انجام می‌شود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *