سعید محمد در مراسم معارفه مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر با اشاره به عدم توسعه مناسب این ایرلاین،‌اظهار کرد:  با درنظر گرفتن مزیت های رقابتی کیش ایر می تواند جایگاه بسیار بهتر و مطلوب تری در بین ایرلاین ها داشته باشد.

وی با تاکید بر اهمیت در اختیار داشتن یک ایرلاین اختصاصی برای مناطق آزاد افزود: این شرکت باید ایرلاین ویژه مناطق آزاد شود و همه مناطق باید در ارتقاء و توسعه حوزه عمل این شرکت سهیم شوند.

وی با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری و نیاز فعالین اقتصادی مناطق آزاد ۸ گانه فعلی و همچنین برنامه ریزی های انجام شده برای راه اندازی ۷ منطقه جدید بر ضرورت خدمات رسانی ایرلاین موثر در مناطق آزاد تاکید کرد.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: کیش ایر با توسعه ناوگان و برنامه عملیاتی دقیق می تواند در سطح ملی و منطقه ای و پس از آن با هدف دستیابی به بازارهای بین المللی  روند توسعه ای خود را دنبال کند.

محمد با تاکید بر اینکه با پیگیری های انجام شده روند واگذاری و خصوصی سازی شرکت متوقف شده و قطعیت این عدم واگذاری در حال پیگیری است گفت: کیش ایر باید به دبیرخانه شورایعالی و منطقه آزاد کیش بازگردد و با مشارکت سایر مناطق آزاد و با تجهیز و نوسازی ناوگان  به فعالیت بهینه خود ادامه دهد.

ابراهیم سیه جانی اردیبهشت ماه امسال به‌عنوان مدیرعامل کیش‌ایر منصوب شده بود که پس از ۹ ماه جای خود را به ابوالفضل اسناوندی داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *