علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان صبح امروز در دیدار با سردار سلمان امیری فرماندهی نیروی انتظامی، معاونین و پلیس‌های تخصصی انتظامی استان، ضمن عرض تبریک تسلیت به‌خاطر شهادت یکی از نیروهای خدوم انتظامی کشور، شهید خدمت سرهنگ رنجبر، گفت: پلیس ما مقتدر و در عین اقتدار منطقی و رئوف است. 

وی  با بیان اینکه  پلیس در سال‌های اخیر تحول‌های بنیادین و پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است گفت: امنیت ما در بین کشور‌های دنیا مثال‌زدنی است و این امر، حاصل تلاش همه ارکان امنیتی و انتظامی کشور است و باید توجه داشت مهربانی پلیس باید شامل حال عموم مردم باشد و، وجه مقتدارنه در برابر مخلان نظم و آرامش اجتماعی به بهترین و جدی‌ترین روش انجام گیرد‌.   

استاندار همدان  اضافه کرد: در این مسیر خون شهدا گواهی غیر‌قابل انکار، تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی است و نیروی پلیس در استان همدان ترکیبی از نیروهای ولایی، وظیفه‌شناس و لایق است که  در شرایط کنونی، می‌طلبد که پلیس نیروهای انتظامی، نگاه تخصصی و علمی به مقوله امنیت را داشته و در راستای تقویت آن اقدام کنند.

مقام ارشد اجرایی استان با اشاره به اینکه  همه ارکان پلیس در استان، در مواقع لازم نقش‌آفرینی درست و کامل را داشته‌اند گفت: پلیس باید در حوزه امنیت نرم و پیشگیرانه اجتماعی عالمانه و هدفمند ورود کند و  باید، با توجه به دگرگونی‌هایی که در شکل و ماهیت جرائم پدید آمده است، مطابقت‌های لازم را خصوصا در حوزه پلیس فتا و اقتصادی پیدا کند. 

وی با بیان اینکه  نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، محور وحدت در بین ارکان نظام در استان‌اند تصریح کرد:نمایندگان مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی از سرآمدان و موثرینِ کشوری محسوب می‌شوند وشورای تامین استان، درعین وحدت و همدلی، دارای ترکیبی از افراد زبده، فرهیخته، متعهد، نخبه و کاردان است. 

استاندار همدان افزود: امنیت پایدار یکی از دستآوردهای جدی و مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی است و جبران عقب‌ماندگی تاریخی، طی دهه‌های پس از انقلاب نشان از عزم جدی ملت ایران برای فتح قله‌های افتخار و اقتدار استو  دشمنان در این بین، بیکار ننشسته و همیشه سعی در تخطئه و تخریب نیروهای کردند که وظیفه و نقش خود را در چارچوب نظام جمهوری اسلامی به درستی انجام دادند. 

 قاسمی فرزاد گفت: در حوزه سیاست‌خارجی با پایمردی و ایستادگی نمایندگان جمهوری اسلامی در مذاکرات که مبتنی بر ایستادگی و اقتدار ملت ایران است، نتیجه ظفرمندانه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *