آیت الله حبیب الله شعبانی ظهر امروز در دیدار با مدیران و معاونین مدیریت تامین اجتماعی استان، با تاکید بر اینکه بنای انقلاب بر این است که مردم صاحب سرنوشت خودشان باشند اظهار داشت: شعار اصلی انقلاب، نفی آقازادگی و نفی تبعیض بود.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) در نخسنین سخنرانی خود به مسائل اقتصادی تاکید داشتند گفت: برخی افراد که بعد از انقلاب دارای سرمایه‌های عظیمی در کشور بودند، از وضع موجود ناراضی هستند اما توده مردم، همان‌هایی که برای انقلاب از جان خود گذشتند، مدافع انقلاب بوده و هستند.

امام جمعه همدان افزود: در برابر این تعداد اندک که به منفعتی رسیده‌اند، اقشار مختلف جامعه از فرهنگیان تا بازنشستگان و عموم مردم حضور دارند که در طول ۴۳ سال گذشته نه برای کسب منافعی بلکه برای اسلام و انقلاب همیشه پای کار بوده‌اندو تمام سختی‌ها را تحمل کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم انقلاب به مسیر اصلی خود بازگردد، باید به عرصه خدمت رسانی به توده مردم برگردیم، گفت: به کسی می‌توان انقلابی گفت که داشته‌های نظام را برای خود مردم و به نفع مردم بیاورد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه اعتقاد امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بر این است که مردم ولی نعمتان ما هستند، اظهار داشت: همان طور که حضرت امیر (ع) در نهج البلاغه فرمودند، مردم عماد دین هستند و قوام جامعه به مردم است.

وی با اشاره به لزوم گسترش بسترهای خدمت‌رسانی به مردم، یادآور شد: در بین اقشار مختلف، خدمت‌رسانی در حوزه بازنشستگان لازم است تا تقویت شود.

شعبانی تصریح کرد: فرد بازنشسته، با وجود آن که حقوق اندکی دارد اما انتظارات از او زیاد است و لذا به همین دلیل در روایات، درخواست وسعت رزق در کِبَر سن مطرح شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *