علی‌اکبر کریم‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران از کشف و ضبط محموله قاچاق خبر داد و اظهار داشت: با تلاش و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه تویسرکان طی دو عملیات جداگانه محموله‌های قاچاق کشف و ضبط شد.

وی از کشف ۲ محموله داروهای قاچاق و غیرمجاز توسط اطلاعات سپاه تویسرکان با همکاری بازرسین شبکه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان خبر داد و بیان کرد: این محموله شامل ۳۵ عنوان دارو به ارزش ۳۵۰ میلیون ریال است که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان به دیگر عملیات پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه تویسرکان اشاره و عنوان کرد: طی یک عملیات دیگر نیز اطلاعات سپاه تویسرکان با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان تویسرکان سه محموله آرد دولتی توزیع شده خارج از شبکه را کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه این محموله شامل ۲۵۴ کیسه آرد دولتی به ارزش ۴۵۷ میلیون ریال است، تصریح کرد: پس از کشف این محموله پرونده‌ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

کریم‌پور با تاکید بر اینکه مبارزه با اخلالگران اقتصادی و تامین امنیت مردم در دستور کار جدی اطلاعات سپاه قرار دارد، یادآور شد: اطلاعات سپاه استان همدان از تمام ظرفیت‌های خود برای ناامن کردن محیط برای قاچاقچیان استفاده می‌کند تا علاوه بر ایجاد امنیت، رونق تولید داخلی نیز محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *