مردم بحرین دیشب با برپایی تظاهرات در مناطق مختلف این کشور، سفر «بِنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به منامه را محکوم کردند.

صدها بحرینی جمعه‌شب در اعتراض به سفر «بِنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به کشورشان، تظاهرات کردند.

معترضان با سر دادن شعارهایی، توافقات امنیتی رژیم آل خلیفه و رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و خطاب به آل خلیفه اعلام کردند که «این توافقات، شما را از خشم و انقلاب ملت بحرین مصون نخواهد داشت».

معترضان بحرینی ضمن زیر پا گذاشتن پرچم رژیم صهیونیستی، شعارهایی علیه توافق ننگین عادی‌سازی روابط منامه و تل‌آویو سر دادند.

ملت بحرین با وجود سرکوبگری‌های فراوان رژیم آل خلیفه، از زمان اعلام سازش این رژیم با اشغالگران صهیونیست، همواره با برگزاری تظاهرات‌های متعدد، خیانت آل خلیفه به فلسطین و امت اسلامی را محکوم می‌کنند.

بحرین در سپتامبر سال ۲۰۲۰ با وساطت دولت وقت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ»، توافقنامه‌ عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس موسوم به «توافق‌های آبراهام» را امضا و رسماً با تل‌آویو روابط دیپلماتیک برقرار کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سه روز پیش در سفری رسمی وارد منامه پایتخت بحرین شد و در جریان این سفر، یک توافقنامه همکاری امنیتی با بحرین امضا کرد.

این سفر در حالی انجام شده است که پایگاه اطلاع‌رسانی «ایتلجنس آن‌لاین» اخیراً در گزارشی نوشت که «حمد بن عیسی آل خلیفه» پادشاه بحرین به سرویس اطلاعاتی کشورش دستور داده تا به تقویت و توسعه همکاری با سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل در چارچوب توافقنامه سازش دوجانبه بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *