شب گذشته مأموران انتظامی پاسگاه بیدزرد شهرستان شیراز حین اجرای مأموریت، با اراذل و اوباش، درگیر شدند که در این درگیری سروان علی اکبر رنجبر، بر اثر ضربه سلاح سرد (قمه) از ناحیه گردن به شدت مجروح شد و در اثر خونریزی شدید به خیل شهدا پیوست.

افشین محمدی دره شوی؛ معاون دادستان شیراز نیز با اشاره به جزئیات بیشتری از نحوه شهادت شهید رنجبر گفت: ساعت ۱۹:۴۵ روز چهارشنبه، ستوان‌یکم علی اکبر رنجبر؛ جانشین پاسگاه بیدزرد به همراه یک سرباز وظیفه برای تأمین شام پاسگاه به رستورانی مراجعه کردند.

وی افزود: طبق فیلم‌های موجود، خودروی پرایدی در محل منتظر بوده که به محض رسیدن خودروی انتظامی، مجرمان با یک سلاح سرد بزرگ از خودرو پراید پیاده شده و پس از باز کردن در عقب خودروی انتظامی، سرباز وظیفه را مجروح کرده بودند که سرباز به دلیل مسلح نبودن به سمت رستوران برای یافتن وسیله دفاع حرکت کرده بود.

این مقام قضائی بیان کرد: در این بین مجرمان با سلاح سرد چند ضربه به مأمور نیروی انتظامی وارد کردند که مأمور برای مسلح کردن سلاح کمری خود اقدام و یک تیر هوایی نیز شلیک کرد اما بنابر گمانه‌زنی‌ها تیر شلیک نشده است.

محمدی با بیان اینکه در نهایت ضاربان، مأمور مجروح نیروی انتظامی را با قساوت تمام به شهادت رسانده و از محل متواری شده بودند، از تلاش برای بازداشت متهمان این پرونده خبر داده و متذکر شده است: به این پرونده با سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد و اشد مجازات در انتظار عوامل شهادت این پلیس وظیفه‌شناس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *