رئیس هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ۹ محور کار برای هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری تعریف شده است گفت: تمامی موارد مربوط به دولت قبل بررسی می‌شود.

محمدحسن آصفری با اشاره به فعالیت هیئت تحقیق و تفحص نهاد ریاست‌جمهوری اظهار داشت: هیئت تحقیق و تفحص اکنون تشکیل شده است که اعضای آن شامل ۱۵ نفر عضو می‌شود.

وی افزود: ان‌شاءالله با هماهنگی‌هایی که با نهاد ریاست‌جمهوری می‌شود، این هیئت دفتری در نهاد ریاست‌جمهوری ایجاد می‌کند و موضوعات مربوط به دولت یازدهم و دوازدهم  را مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری تصریح کرد: مسائل سیاست خارجه، اقتصادی، مالی، مسائل جذب نیروهای استخدامی و مسئولیت‌هایی که از سمت نهاد ریاست‌جمهوری سفارش شده است و موارد مختلفی در حوزه مسائل کلان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر تخلفی شده باشد بالطبع به‌جهت پیگیری به قوه قضاییه ارسال می‌شود.

آصفری با اشاره به اهداف بررسی این تحقیق و تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری بیان کرد: ما در زمان حاضر به مورد مهمی دسترسی پیدا نکرده‌ایم و تقریباً ۹ محور تحقیق و تفحص وجود دارد که همگی آنها باید روشن شود.

وی ادامه داد: با مسئولیتی که نمایندگان مجلس به ما دادند ما گزارش را بدون نگاه سیاسی بررسی می‌کنیم و اگر تخلفی انجام شده باشد به‌طور حتم با متخلفان از طریق حکم قوه قضائیه برخورد می‌شود.

توسط admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.