حجت‌الاسلام سید حسن فاضلیان  با تشریح برنامه ها ایام الله دهه فجر اظهار داشت: در ۱۲ بهمن ماه همزمان با سالروز ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن زنگ انقلاب نواخته شده  و مراسمی نیز از ساعت ۱۰ صبح در حوزه علمیه همدان برگزار خواهد شد. در این روز  رژه موتورسواران و تکسیرانان نیز  برگزار می‌شود.

وی افزود: عصر ۱۲ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشا در پیاده‌راه میدان امام خمینی (ره) که از دوران پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین مرکز تجمع مردمی در همدان به شمار می‌آمده است، برنامه ای با عنوان جنگ شادی  و نور افشانی نیز برگزار خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه در ۱۴ بهمن ماه حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان میهمان مردم دارالجهاد بوده و در سالن شهدای استانداری همدان سخنرانی می‌کند گفت: ۱۴ بهمن ماه نیز برنامه میهمانی لاله ها در گلزار شهدای باغ بهشت همدان برگزار و مزار مطهر شهدا عطر افشانی میشود.

وی با این توضیح که در ایام الله دهه فجر  همدان میزبان جشنواره ملی سرود فجر است مطرح کرد: قرار است در این برنامه  قرار است ضمن شعر خوانی شعرا از  آثار و سروده های جدید  فعالان این عرصه پیرامون انقلاب اسلامی رونمایی شود.  تجلیل از بانوی مبارز انقلاب  از دیگر برنامه های مهم این دهه است که به همت کمیته بانوان ستاد دهه فجر برگزار میشود.

وی عنوان کرد: در یوم الله ۲۲ بهمن نیز مردم دارالجهاد از ساعت ۱۰ صبح در میدان امام تجمع کرده و میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان به عنوان سخنران ویژه این مراسم خواهند بود.

فاضلیان افزود:  پس از پایان سخنرانی نیز مردم مسیر میدان امام(ره)٬ خیابان شریعتی، چهار راه خواجه رشید، میدان شریعتی و خیابان پاسداران را طی کرده و در حسینیه امام خمینی (ره) نماز جمعه را اقامه می کنند.

توسط admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.