رئیس اتاق اصناف همدان گفت: امسال نمایشگاه بهاره در همدان برگزار نمی‌شود.

حسین محرابی در گفت‌و‌گو با خبرنگار در همدان، از شروع فعالیت جشنواره فروش ویژه نوروزی در همدان خبر داد و اظهار داشت: طرح فروش فوق العاده نوروزی با محوریت اتحادیه‌های صنفی از یکم بهمن ماه در همدان شروع به کار کرده است.

وی با تاکید بر اینکه جشنواره فروش فوق‌العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه‌های بهاره شده است،تصریح کرد: فروش فوق‌العاده بهاره اصناف همدان در قالب جشنواره فروش فوق‌العاده اصناف به وسعت ایران آغاز شده و تاکنون استقبال خوبی از سوی اتحادیه های صنفی همدان صورت گرفته است.

رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه این جشنواره بر اساس مصوبه اتاق اصناف ایران و با محوریت اتحادیه‌های صنفی برگزار می‌شود، اظهار داشت: فروش فوق‌العاده  تا ۲۰ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

محرابی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه بهاره با توجه به شرایط کرونایی سبب ایجاد ازدحام جمعیت در محل نمایشگاه و خطر انتقال کرونا می‎شود، عنوان کرد: در فروش فوق‌العاده بهاره کیفیت و قیمت کالاها کنترل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما از اجرای فروش فوق العاده فروشگاه‌ها جلب رضایتمندی مردم است، اظهار داشت: طرح تشدید نظارت و بازرسی بازار نیز با جدیت اجرا می‌شود.

رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه طرح فروش بهاره با حضور واحدهای صنفی دارای پروانه کسب برگزار می‌شود، اظهار داشت: ثبت نام، نظارت، ارزیابی، پاسخگویی و رسیدگی به شکایات بر عهده اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف است.

محرابی افزود: واحدهای صنفی متقاضی شرکت در این جشنواره باید برای دریافت مجوز مشارکت، با اتحادیه صادرکننده پروانه کسب خود هماهنگی لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *