استاندار همدان با بیان اینکه وضعیت نابه‌سامان و به‌ هم‌ریخته‌ای را از دولت گذشته تحویل گرفته‌ایم، گفت: برای گرفتن تصمیم درست در انتصابات باید همه جوانب را سنجید.
علیرضا قاسمی‌فرزاد در نشست صمیمانه با دبیران احزاب اصولگرای استان همدان با بیان اینکه ‌وضعیت نابسامان و به‌ هم‌ریخته‌ای را از دولت گذشته تحویل گرفته‌ایم که تلاش شبانه‌روزی می‌طلبد تا شرایط بهبود پیدا کند، اظهار داشت: برای گرفتن تصمیم درست در انتصابات باید همه جوانب را سنجید و به تمام ابعاد آن پرداخت، تا در راستای منافع عمومی و مصالح نظام مقدس اسلامی اقدام کنیم.

وی با اشاره به مسائل مطرح شده توسط احزاب و مسئولان تشکل‌ها و جریان‌های سیاسی استان مبنی بر تربیت نیرو برای انقلاب گفت: یکی‌از برنامه‌های مهمی که تیم‌ مدیریتی استان در دستور‌ کار قرار داده، تربیت نیرو‌ و کادرسازی مدیریتی برای انقلاب است.

وی افزود: ما ضمن توجه و رسیدگی به معیشت مردم، به دنبال ریل‌گذاری و برنامه‌ریزی توسعه‌محور و پیشرفت استان در افق‌ درازمدت هستیم.

بیشتر بخوانید
تشریح برنامه‌های دهه فجر در استان همدان/ وزیر ارشاد ۲۲ بهمن در جمع راهپیمایان سخنرانی می‌کند

استاندار همدان: اجازه نمی‌دهیم برخی سوءمدیریت‌ها به اعتماد عمومی لطمه بزند

قاسمی‌فرزاد در ادامه با اشاره به تعامل سازنده احزاب و دولت گفت: آنچه از احزاب سیاسی اصولگرا و تشکل‌ها و جریان‌های انقلابی استان انتظار می‌رود، این است که به مسئولان و مدیران دولت سیزدهم اعتماد کنند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های دولت در جهت رفع موانع واحدهای تولیدی استان، گفت: احیای دو سوم واحدهای راکد استان اقدام بزرگ دولت در مدت کوتاه در استان بوده، که تا کنون به برخی از آن‌ها رسیدگی و موانع آن‌ها رفع شده است.

استاندار همدان گفت: در حوزه‌های کشاورزی، صنایع، گردشگری و معادن استان، برنامه‌ریزی‌های لازم و بلند مدت را در نظر گرفته‌ایم؛ زیرا باید بهره‌وری حوزه‌های مختلف استان را بالا ببریم.

نماینده عالی دولت در استان، گفت: در انتصابات حتما از جوانان استفاده می‌شود و از افراد با سابقه نیز در کنار آن‌ها به عنوان مشاوره استفاده خواهد شد، تا بتوان بهترین نتیجه را اخذ کرد.

وی گفت: خانه احزاب سازو‌کار ویژه‌ای دارد و در راستای استفاده برابر و عادلانه‌ی تمامی احزاب شناسنامه‌دار استان قدم بر می‌داریم.

وی تصریح کرد: از نظرات و توانمندی‌های بانوان کارآفرین در استان نهایت استفاده می‌شود و این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

قاسمی‌فرزاد در ادامه با اشاره به حمایت‌های دولت سیزدهم از بانوان گفت: در راستای حمایت از بانوان استان، برنامه‌ریزی‌های لازم در جهت حمایت از زنان بی‌سرپرست، بد سرپرست و زنان روستایی در حال انجام و اجرا است.

وی گفت: از حقوق حقه فرهنگیان دفاع کرده‌ و دفاع خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد کسی از این موضوع سوء استفاده کند.

وی افزود: یکی از وظایف احزاب استفاده از “جهاد تبیین” در فضای مجازی و به‌صورت گفت‌وگو رو در‌ رو، در راستای هوشیار کردن جامعه فرهنگیان است، زیرا که منافقین تمام تلاششان را برای هجمه به کشور و آسیب زدن به مردم به کار گرفته‌اند.

استاندار همدان در ادامه با اشاره به ضرورت سفر‌های شهرستانی خود گفت: هر جمعه به یکی از شهرستان‌های استان سفر می‌کنیم و در آن‌جا ضمن سرکشی از واحدهای تولیدی، در نماز جمعه با مردم صحبت کرده و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی قرار می‌گیریم.

وی گفت: آموزش منتخبین شوراهای اسلامی شهر نیز با جدیت در دستور کار استانداری قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *