فرماندار همدان گفت: روند توزیع نهاده های دامی در مرکز استان مطلوب نیست و پیگیری دقیق و رفع اشکالات نحوه توزیع نهاده‌های دامی را خواستار شد.

محمد علی محمدی در بازدید سرزده از  دفتر و انبار شرکت تعاونی دامداران و روند توزیع نهاده های دامی به دامداران شهرستان  با تعداد قابل توجهی از دامداران مواجه شد که از نحوه توزیع نهاده های دامی بشدت ابراز نارضایتی می کردند و از اقصی نقاط شهرستان جهت دریافت حواله نهاده های دامی مراجعه و بعضا علیرغم پرداخت وجه نهاده در یکماه گذشته همچنان موفق به دریافت آن نشده بودند گفت : لزومی ندارد دامداران با طی مسافت طولانی جهت دریافت نهاده به مرکز استان مراجعه کنند و باید در اسرع وقت ترتیبی فراهم شود تا سهمیه این بخش از طریق تعاونی بخش در همان محل توزیع شود.

فرماندار همدان بیان کرد: واحدهای تولیدی نهاده دامی فعال در سطح شهرستان موظفند در مرحله اول نیاز خود شهرستان را تامین نمایند و مازاد تولید را به خارج شهرستان عرضه نمایند تا شاهد کمبود نهاده ها برای توزیع به دامداران نباشیم.

وی ضمن بررسی اطلاعات درج شده دامداران شهرستان درسامانه جامع هویت دامداران گفت: با توجه به شرایط کرونایی این وضعیت بسیار خطر آفرین و با راهکارهای مناسبی چون نوبت دهی باید این وضعیت در اسرع وقت ساماندهی شود.

محمدی در ادامه با حضور در انبار مرکزی شرکت تعاونی دامداران از روند انبار و توزیع نهادها در این مرکز نیز بازدید کرد که تعدادی از دامداران نیز در این مرکز نسبت به نحوه تحویل نهاده ها ابراز نارضایتی می کردند.

فرماندار شهرستان همدان در انتهای این بازدید با توجه به روند نامطلوب توزیع نهاده های دامی در مرکز استان پیگیری بررسی دقیق و رفع اشکالات نحوه توزیع نهاده های دامی را در دستور کار قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *