همانطور که از نام فرودگاه مشخص است، پرواز شاخصه اصلی آن است اما فرودگاه همدان در این زمینه دچار فراز و فرودهایی می‌شود که با نام فرودگاه ناآشناست.

مگر می‌شود فرودگاهی پروازی نداشته باشد؟ اما در همدان این موضوع کاملا ملموس بوده و گاه دچار رخوت و سستی می‌شود به طوری که پروازها کاملا تعطیل شده و برای برقراری مجدد باز هم باید از اول رایزنی و چانه‌زنی کرد.

بعد از کرونا که تعطیلی دوباره‌ای فرودگاه همدان را دربرگرفت این روزها از سرگیری پروازها مطرح شده است که گویا نتایج مثبتی نیز به دنبال دارد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان که به نمایندگی از استاندار پیگیر برقراری پروازهاست اظهار کرد: با پیگیری استاندار همدان از وزارت راه و شهرسازی برقراری پرواز همدان – کیش و همدان – مشهد مد نظر قرار گرفته است.

سید حمید صائمین با بیان اینکه طبق پیگیری‌های صورت گرفته قرار است آغاز پروازها ۱۵ اسفندماه باشد که هماهنگی این زمان در حال انجام است یادآور شد: استاندار همدان درخواست برنامه‌ای بودن پروازهای همدان را از وزیر داشت تا مشکل مسافر نداشته باشیم که امیدواریم این مسئله محقق شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه فرودگاه همدان آمادگی لازم را برای برقراری هرگونه پروازها دارد، پیگیری‌ها در حال انجام است تا شاهد فعال شدن فرودگاه همدان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *